SPEEDCUBING - POKAZ UKŁADANIA KOSTKI RUBIKA

Speedcubing - pokaz układania Kostki Rubika na czas

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież 31 maja o godzinie 16:00 do Gminnej Biblioteki Publicznej w Białym Dunajcu

IMG 9675 1

W naszej bibliotece odbędzie się prezentacja na temat speedcubingu - układaniu Kostki Rubika na czas. Opowiemy pokrótce historię tego sportu, jak powstał i jak wygląda rywalizacja dzisiejszych czasach.
Będzie można zobaczyć i wypróbować kostki, które układa się na oficjalnych zawodach, jak i układanki bardziej niecodzienne jak kostka dla niewidomych czy taka która zmienia kształt.
Uczestnicy będą moglii również spróbować sił w układaniu tej legendarnej łamigłówki.
Serdecznie zapraszamy!