XXIX FESTIWAL PAPIESKI 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIX edycji Festiwalu Papieskiego. Tegoroczym hasłem przewodnim jest "Blask Prawdy - Veritatis Splendor".

plakat 4 1 1

REGULAMIN PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH

Uczestnicy Festiwalu będą oceniani w kategoriach:

• Zespoły muzyczne, chóry, grupy śpiewacze
  • Śpiewacy, soliści
  • Poeci, recytatorzy, gawędziarze
  • Grupy teatralne

Uczestnicy oceniani są w czterech grupach wiekowych:

• Dzieci w wieku przedszkolnym
  • Uczniowie szkół podstawowych
  • Uczniowie szkół średnich
  • Dorośli

Programy uczestników w kategoriach:

1. Zespoły muzyczne, chóry, grupy śpiewacze, śpiewacy i soliści – jeden utwór czas trwania do 5 minut.
  2. Poeci, recytatorzy i gawędziarze wykonują po jednym utworze – czas trwania do 5 minut.
  3. Grupy teatralne przedstawiają utwory sceniczne własne lub innych autorów – czas trwania do 15 minut.

Zgłoszenia na przesłuchania konkursowe w formie wypełnionej karty zgłoszenia prosimy kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Każda instytucja może wytypować tylko 3 osoby (solista, poeta-recytator, gawędziarz) i 2 grupy (teatralne, śpiewacze i chóry).

Zostanie ustalony dokładny godzinowy harmonogram występów zgłoszonych uczestników.

Wyniki XXIX Festiwalu Papieskiego będą ogłoszone na stronie internetowej www.gbpbialydunajec.pl oraz na Facebooku Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu 16 października 2022r.

Przesłuchania będą dostosowane do aktualnie obowiązujących obostrzeń wynikających ze stanu pandemii
Wszyscy zgłaszający się do przesłuchań proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 18 20 73 898 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00 do dnia 23.09.2022r. w celu potwierdzenia uczestnictwa.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

KATEGORIE WIEKOWE:

• Dzieci w wieku przedszkolnym
  • Uczniowie szkół podstawowych
  • Uczniowie szkół średnich
  • Dorośli

TECHNIKA WYKONANIA PRAC:

• Malarstwo na szkle
  • Malarstwo na papierze
  • Ceramika
  • Grafika komputerowa
  • Rzeźba
  • Rysunek

1.Prace konkursowe można dostarczyć:

- Elektronicznie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Pocztą tradycyjną na adres Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu, ul. Jana Pawła II 363, 34-425 Biały Dunajec

- Osobiście do Biblioteki

2.Prace należy dostarczyć do 23 września 2022r. W przypadku pracy nadesłanej elektronicznie należy ją przesłać do godziny 24:00. W przypadku poczty tradycyjnej decyduje dzień nadejścia pracy do Biblioteki.

3.Do każdej z prac należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszeniową. Prace dostarczone bez karty i podpisanej klauzuli RODO nie będą brane pod uwagę.

4.Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do wykorzystania pracy na następujących polach eksploatacji: Użycie w Internecie, druk w dowolnej formie

5.Sytuacje nie objęte niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator konkursu

REGULAMIN KONKURSU LITERACKIEGO

Prace literackie mogą być pisane w dowolnej formie (wiersz, list do Ojca Świętego, scenka teatralna, itp.). Tematyka musi dotyczyć Świętego Jana Pawła II i jego dziejowego posłannictwa. Teksty mogą być pisane gwarą bądź językiem literackim.

Teksty można dostarczyć:

PLIKI DO POBRANIA

Karta zgłoszeniowa na konkurs plastyczny i literacki

Karta zgłoszeniowa na przesłuchanie

drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1927