DZIEŃ DZIECKA 2022

Z okazji dnia dziecka wszystkim Dzieciom i tym młodszym i tym starszym - składamy serdeczne życzenia, szczęścia i dużo zdrowia. Niechaj dzieciństwo będzie pełne radości i niezwykłych przygód i uśmiechu.
,, Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat”
Drodzy Rodzice! Pamiętajcie dobrym prezentem na Dzień Dziecka - może być książka, ponieważ zabawa z czytaniem to najlepsza droga do sukcesu! Przy tej okazji zapraszamy do naszego księgozbioru dla najmłodszych, gdzie wiele bogatych tytułów czeka na czytelników na półkach.Wśród nich tytuły bardzo pouczające, inspirujące i dające wiele radości!
Co widać na załączonym obrazku