PIERWSZY DZIEŃ WAKACJI - SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI
poniedziałek, 27 czerwca 2022

cover

Z okazji pierwszego dnia wakacji zorganizowaliśmy w bibliotece spotkanie dla naszych czytelników (dzieci i młodzieży) ze strażakami.

piątek, 24 czerwca 2022

Skoki plakat

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM
środa, 08 czerwca 2022

Druhny i druhowie z OSP Gliczarów Dolny

czytają dla dzieci wiersz Jana Brzechwy "Pali się"

LOTERIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA
piątek, 03 czerwca 2022
Z okazji Dnia Dziecka w naszej głównej siedzibie jak również w Filii naszej biblioteki w Gliczarowie, zorganizowaliśmy loterie dla dzieci.
W tym dniu każde dziecko po wypożyczeniu książki, mogło wziąć udział w loterii, gdzie do wygrania były książki oraz maskotki wykonane ręcznie przez panie z Klubu Senior 60+ w Białym Dunajcu. Bardzo dziękujemy za wyjątkowe upominki dla naszych czytelników! Dzieci z wielkim entuzjazmem reagowały na wygrane prezenty!

Front

DZIEŃ DZIECKA 2022
środa, 01 czerwca 2022
Z okazji dnia dziecka wszystkim Dzieciom i tym młodszym i tym starszym - składamy serdeczne życzenia, szczęścia i dużo zdrowia. Niechaj dzieciństwo będzie pełne radości i niezwykłych przygód i uśmiechu.
,, Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat”
Drodzy Rodzice! Pamiętajcie dobrym prezentem na Dzień Dziecka - może być książka, ponieważ zabawa z czytaniem to najlepsza droga do sukcesu! Przy tej okazji zapraszamy do naszego księgozbioru dla najmłodszych, gdzie wiele bogatych tytułów czeka na czytelników na półkach.Wśród nich tytuły bardzo pouczające, inspirujące i dające wiele radości!
Co widać na załączonym obrazku

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

lipca

Copyright © 2022 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.