I edycja konkursu dla czytelników bibliotek w woj. małopolskim „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”
wtorek, 20 października 2020

Drodzy Czytelnicy, drogie Czytelniczki!

Czy zdarzyło się Wam pokonywać wyjątkowo długą trasę i z pomocą książek zwalczać nudę? Jeśli tak, wyobraźcie sobie, że trasa jest naprawdę bardzo długa, a Wy nie możecie oderwać oczu od drogi. Tak właśnie większość czasu spędzają osoby pracujące w transporcie, zwłaszcza przewoźnicy – w trasie (często liczonej w tysiącach kilometrów!), zdani na radio i audiobooki. Idealnie byłoby, gdyby zamiast audiobooków w trasę można było zabrać Pisarza lub Pisarkę i długie godziny w drodze poświęcić na dyskusje o losach bohaterów? Macie pomysł, kogo Wy zabralibyście ze sobą? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie!

Galeria prac - nagrody specjalne
poniedziałek, 19 października 2020

Wyniki XXVII Festiwalu Papieskiego - konkurs plastyczny
piątek, 16 października 2020

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego organizowanego w ramach XXVII Festiwalu Papieskiego "TOTUS TUUS"

Protokół konkursu literackiego XXVII Festiwalu Papieskiego "TOTUS TUUS"
piątek, 16 października 2020

Poznaliśmy laureatów XXVII Festiwalu Papieskiego edycja 2020 organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną im Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu, dorosłym, dzieciom, młodzieży, a także ich instruktorom za przygotowanie i nadesłanie tak dużej ilości prac. Laureatom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród od poniedziałku 19 października w Gminnej Bibliotece.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

października

Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.