"e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści"
Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu zaprasza do udziału w szkoleniach obsługi komputera i korzystania z internetu.
piątek, 21 lipca 2017

Szkolenia rozpoczną się we wrześniu b.r.

Planujemy dwa miejsca do przeprowadzania szkoleń, gdzie komu bliżej:

1.Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej (budynek GOK-u w Białym Dunajcu) ul. Jana Pawła II 363

2.Gminny Ośrodek Zdrowia w Białym Dunajcu ul. Jana Pawła II 201

W szkoleniach mogą wziąć udział TYLKO mieszkańcy Gminy Biały Dunajec

Rusza projekt „e-Mocni” - darmowe szkolenia komputerowe w Gminnej Bibliotece
poniedziałek, 17 lipca 2017

Gmina Biały Dunajec, jako jedna ze 101 w Polsce włącza się w innowacyjny projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”.  Projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” jest realizowany przez partnerstwo w składzie: Fundacja Aktywizacja (Partner Wiodący), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego. Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”).

Copyright © 2017 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.