"e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści"
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE
wtorek, 20 lutego 2018

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIA OBSŁUGI KOMPUTERA

I KORZYSTANIA Z INTERNETU

W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

W BIAŁYM DUNAJCU.

SZKOLENIA KOMPUTEROWE „e-MOCNI” – DALSZY CIĄG
wtorek, 09 stycznia 2018

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu w dalszym ciągu odbywają się  szkolenia z obsługi komputera i Internetu. Od września 2017 roku zostało przeszkolonych 7 grup (każda grupa po 6-7 uczestników).

Pierwsze szkolenia dla mieszkańców w Projekcie e-Mocni
wtorek, 19 września 2017

W czwartek 14.09. w Gminnej Bibliotece odbyło się spotkanie przed szkoleniami komputerowymi z Projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Osoby, które już zgłosiły chęć udziału w szkoleniach zostały podzielone na grupy i od wtorku 19.09. zaczęły szkolenia. Dwie grupy rozpoczęły moduł: „Pierwsze kroki z komputerem” i dwie moduły tematyczne: „Zdrowie” i „Edukacja”.

Projekt "e-Mocni" - spotkanie organizacyjne
wtorek, 05 września 2017

alt

W dniu 14.09.2017 (czwartek) o godz. 18:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej odbędzie się spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem szkoleń w ramach Projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>