Szkolenie dla rolników w Gminnej Bibliotece Publicznej
piątek, 02 marca 2018

W dniu 02 marca 2018 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu odbyło się szkolenie rolników, zorganizowane przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Agencję Restrukturyzacji I Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Zakopanem oraz Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Placówka Terenowa w Zakopanem.

Szkolenie dla rolników w Gminnej Bibliotece Publicznej
środa, 21 lutego 2018

MAŁOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA BIURO POWIATOWE

W ZAKOPANEM

zapraszają na spotkanie nt:

-zmiany dotyczące płatności bezpośrednich w 2018 roku (e-wnioski)

-działania PROW przewidziane na 2018 rok

-bieżące informacje KRUS

Spotkanie odbędzie się 2 marca 2018 r. (piątek) godz. 10.00 Gminnej Bibliotece

Publicznej im.Zofii Solarzowej w BIAŁYM DUNAJCU

Ankieta w sprawie możliwości gazyfikacji miejscowości w Gminie Biały Dunajec
poniedziałek, 05 lutego 2018

Urząd Gminy Biały Dunajec wychodząc naprzeciw ogólnym zainteresowaniom mieszkańców oraz panującym trendom, związanych z zastosowaniem ekologicznego paliwa do ogrzewania budynków mieszkalnych i pensjonatów, nawiązał współpracę z Polską Spółką Gazownictwa.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o., Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie jest zainteresowana rozwojem sieci gazowej i możliwością zastosowania gazu jako czynnika grzewczego na terenie gminy Biały Dunajec.

Białodunajecka Biblioteka przyjazna rolnikom – tu są organizowane różne tematyczne spotkania i szkolenia.
piątek, 26 stycznia 2018

W dniu 24 stycznia 2018 roku w naszej Bibliotece rolnicy (a szczególnie rolniczki) spotkali się z przedstawicielami Izby Rolniczej i Oddziału Doradztwa Rolniczego. Zapoznali się z ofertą Programu „MojaWieś”, która jest adresowana do mieszkańców obszarów wiejskich, członków organizacji wiejskich aktywnie wspierających rozwój polskiej wsi. Oferta Rabatowa jest szeroka i zawiera takie produkty jak: nawozy, traktory, sprzęt dla KGW.

OGŁOSZENIE SOŁTYSA WSI BIAŁY DUNAJEC
wtorek, 16 stycznia 2018

Informujemy ,że składki za obowiązkowe ubezpieczenia Rolne PZU będą przyjmowane w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu w każdą ŚRODĘ i PIĄTEK  stycznia 2018 roku w godzinach  od 12:00 do 15:00.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

maja