Ogółem205602
Szkolenie Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania w białodunajeckiej Bibliotece Publicznej
piątek, 15 listopada 2019

W dniu 14 listopada 2019 r. w naszej Bibliotece odbyło się szkolenie na temat możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 na operacje z zakresu:

1. 1.„Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez rozwijanie działalności gospodarczej, w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie”
  2. 2.„Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez podejmowanie działalności gospodarczej, w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie”

IV edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego
    czwartek, 29 sierpnia 2019

BO Małopolska: Aż 188 zadań dopuszczonych do głosowania

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca.

Kolejny raz rolnicy zostali zaproszeni do Gminnej Biblioteki na szkolenie
    poniedziałek, 11 marca 2019

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Agencja Restrukturyzacji I Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Zakopanem w dniu 01 marca 2019 r. po raz kolejny spotkali się z rolnikami Gminy Biały Dunajec.

Spotkanie informacyjne dla rolników w Bibliotece
    środa, 20 lutego 2019

MAŁOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA BIURO POWIATOWE W ZAKOPANEM

zapraszają na spotkanie nt:

-zmiany dotyczące płatności bezpośrednich w 2019 roku (e-wnioski)

-działania PROW przewidziane na 2019 rok

-bieżące informacje KRUS

Projekt „Kierunek Kariera” – doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!
    piątek, 27 lipca 2018

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

grudnia