E-booki w Bibliotece

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty. Biblioteka w Białym Dunajcu przystąpiła do projektu, który umożliwia korzystanie z bazy 1150 e-booków z zasobów Wydawnictwa PWN. E-booki dostępne są na platformie libra.ibuk.pl. Zasób nosi nazwę Małopolskie Biblioteki Publiczne i jest dostępny po zalogowaniu i wpisaniu jednorazowego kodu.

Wszelkie informacje dotyczące korzystania z serwisu oraz kody aktywujące można uzyskać w Bibliotece. Co najważniejsze, z zasobu można korzystać również na komputerach w domu lub urządzeniach przenośnych po utworzeniu przez użytkownika indywidualnego konta poprzez aplikację myIBUK. Zastosowana aplikacja do czytania książek myIBUK działa w oknie przeglądarki. Nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Możliwe jest także logowanie się za pomocą konta na Facebooku oraz Google oraz udostępnianie notatek i fragmentów innym użytkownikom tych serwisów.

Poniżej przedstawiamy link do filmu prezentującego możliwości aplikacji: