Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj34
Wczoraj64
W tym tygodniu397
W tym miesiącu1842
Ogółem231670
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2020 W WIRTUALNEJ PRZESTRZENI

Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek organizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Tegoroczne hasło przewodnie XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek brzmi „Zasmakuj w Bibliotece”.

Autorem hasła jest Mariusz Nakielny, starszy kustosz Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni, który uzasadniania wybór w następujący sposób: 

Zasmakuj w bibliotece, bo książką warto się delektować, smakujmy słowa, ciągle i wciąż od nowa. Korzystajmy z kalejdoskopu ofert dla naszych najważniejszych gości – Czytelników, by każdy z nich znalazł w bibliotece łakomy literacki kąsek. To dla was entuzjastów literatury i kultury jesteśmy.

 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu podpisując się pod tymi słowami, serdecznie zaprasza do korzystania z naszej wypożyczalni.

 Wprawdzie, dbając o Wasze i nasze zdrowie, wprowadziliśmy ograniczenia w poruszaniu się po naszej książnicy, zgodnie z procedurami, obowiązującymi w okresie pandemii, ale w zamian dajemy Wam wstęp do świata fikcji, gdzie możecie choć na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń.

 

Wszystkiego najlepszego do czytania.

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 335
 

października

23

piątek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.