Bibliotekarze na Targach Książki 26.X.2017.

21.Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to doskonała forma promocji czytelnictwa i okazja do nabycia książek od najmłodszych do najstarszych. Jak co roku bibliotekarze Powiatu Tatrzańskiego wpisali się w Krakowskie święto książki.

Tłumy czytelników i młodzieży odwiedzały stoiska wystawców branży księgarskiej i bibliotekarskiej. Była to okazja aby poczuć atmosferę Targów Książki, kupić nowości książkowe do biblioteki, spotkać ulubionych autorów i zdobyć autograf, a potem tylko czytać i czytać.

Zdjęcia: K.Bafia oraz MBP w Zakopanem