Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj77
Wczoraj140
W tym tygodniu217
W tym miesiącu1804
Ogółem308622
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

e-Mocni - życzenia świąteczne

www.e-mocni.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku z nadchodzącymi Świętami składamy e-Mocne życzenia mieszkańcom, przedstawicielom lokalnych instytucji i organizacji oraz innym osobom zaangażowanym lub potencjalnie zainteresowanym projektem „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”


Osoby zainteresowane naszymi szkoleniami mogą dowiedzieć się więcej klikając w link:

www.e-mocni.org.pl.

 

 

 

 


Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3079
 
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.