Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu zaprasza do udziału w szkoleniach obsługi komputera i korzystania z internetu.

Szkolenia rozpoczną się we wrześniu b.r.

Planujemy dwa miejsca do przeprowadzania szkoleń, gdzie komu bliżej:

1.Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej (budynek GOK-u w Białym Dunajcu) ul. Jana Pawła II 363

2.Gminny Ośrodek Zdrowia w Białym Dunajcu ul. Jana Pawła II 201

W szkoleniach mogą wziąć udział TYLKO mieszkańcy Gminy Biały Dunajec

Osoby, które będą zdecydowane na udział w szkoleniach, mogą wybrać następujące tematy:

1. 1.Edukacja (nauka pisania w programie komputerowym Office)
  2. 2.Sprawy codzienne (porównywanie cen, kupowanie przez internet, jak nie dać się oszukać, sprawdzanie dzienników szkolnych dziecka przez internet)
  3. 3.Finanse (przelewy przez internet)
  4. 4.Relacje z bliskimi (rozmowy przez skype’a, facebook, e-mail)
  5. 5.Zdrowie (zapisy do lekarza, recepty przez internet)
  6. 6.Odpoczynek i hobby (wczasy, książki)
  7. 7.Praca i rozwój zawodowy (jak pisać życiorys, jak czytać oferty pracy, jak znaleźć pracę przez internet)
  8. 8.Religia i sprawy duchowe (czytanie Pisma Świętego przez internet, grupy modlitewne, pielgrzymki)
  9. 9.Zaangażowanie obywatelskie (jak znaleźć informacje o pracy Urzędu Gminy, o organizacjach pozarządowych)

Bardzo prosimy o zgłaszanie się chętnych do udziału w szkoleniach komputerowych. Pomożemy wypełnić formularze, potrzebne do zapisów.

Nie ma się czego bać, będziemy tłumaczyć cierpliwie zawiłości korzystania z komputera i internetu. Czekamy na Was.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLENIACH! (całe szkolenie trwa od 6 do 12 godz. – po dwie godziny w danym dniu)

Ankiety zgłoszeniowe można pobierać i wypełniać w Gminnej Bibliotece Publicznej.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Podczas wypełniania ankiet osoby zainteresowane mogą liczyć na naszą pomoc .

Na pytania dotyczące projektu trenerzy odpowiadają telefonicznie, mailowo lub osobiście. Nasze dane kontaktowe: > Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 182073898;

Józefa Kolbrecka: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 660 935 742;

Krystyna Bafia: 539 972 975.

altaltaltalt