Projekt "e-Mocni" - spotkanie organizacyjne

alt

W dniu 14.09.2017 (czwartek) o godz. 18:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej odbędzie się spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem szkoleń w ramach Projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które już się zgłosiły ( wypełniły ankiety zgłoszeniowe) oraz osoby, które chcą do nas dołączyć.

Pytania dotyczące Projektu pod numerami telefonu: 182073898, 660935742, 539972975.

altaltaltalt