Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Wczoraj41
W tym tygodniu462
W tym miesiącu205
Ogółem286401
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

XXI Festiwal Papieski - regulaminy - konkurs literacki i plastyczny

Już po raz XXI Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zaprasza na Festiwal Papieski, który odbędzie się 22 października 2014 (środa) w Auli ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu. Poniżej przedstawiamy regulaminy konkursu literackiego oraz konkursu plastycznego. Tegoroczny Festiwal będzie odbywał się pod hasłem "Jan Paweł II - Świętymi Bądźcie". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach.REGULAMIN KONKURSU LITERACKIEGO

Tegoroczny konkurs będzie się odbywał pod hasłem:

Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”


Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zachęca do udziału w konkursie literackim poświęconym Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II i jego spuściźnie.

Sięgnijmy do pism Jana Pawła II !!!

Na prace literackie czekamy do 3 października b.r.

Prace literackie mogą być pisane w dowolnej formie (wiersz, list do Ojca Świętego, scenka teatralna,  itp.), poświęcone Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II i jego dziejowemu posłannictwu. Teksty mogą być pisane gwarą lub językiem literackim.  

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w trakcie XXI Festiwalu Papieskiego, organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu w dniu 22 października 2014 r. (środa) w AULI ZESPOŁU SZKOŁY PODSTAWOWEJ i GIMNAZJUM  nr 1 w BIAŁYM DUNAJCU, przy ul. Jana Pawła II 184 A.

Teksty powinny być nadesłane w trzech egzemplarzach i opatrzone godłem.

Prace należy wysyłać na adres :  

 

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej

ul. Jana Pawła II 363

34-425 Biały Dunajec

(tel./fax (18) 20 738 98);

e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

organizowanego pod hasłem
„Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie“

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu ogłasza konkurs na prace plastyczne, wykonane dowolną techniką, poświęcone Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Prace należy dostarczyć lub wysłać do 3 października 2013 roku do Gminnej Biblioteki Publicznej w Białym Dunajcu.

Nagrodzone prace będą wystawione podczas XXI Festiwalu Papieskiego w dniu 22 października 2014 r. (środa). Wtedy to również nastąpi ogłoszenie wyników konkursu plastycznego oraz wręczenie nagród.


Regulamin przesłuchań konkursowych zostanie ogłoszony wkrótce

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3670
 

Znajdź na stronie

czerwca

4

niedziela

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2023 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.