Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj56
W tym tygodniu118
W tym miesiącu1171
Ogółem185511
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Wyniki przesłuchań konkursowych XXI Festiwalu Papieskiego

Poniżej prezentujemy protokół z przesłuchań konkursowych XXI Festwalu Papieskiego. Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród 23.10.2014 r o godzinie 14.00 do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu (budynek GOK)

Protokół z przesłuchań konkursowych XXI Festiwalu Papieskiego

z dnia 22 października 2014r.

Jury w składzie:

1.Jadwiga Bartosz- Instruktor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zakopanem
2.Marzena Bąk –wizytator Kuratorium Oświaty-w Nowym Targu
3.Józefa Wrzesień – wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Tatrzańskiego oraz sekretarz Związku Podhalan O/ Biały Dunajec
4.Andrzej Jacek Nowak Wójt Gminy Biały Dunajec
5.Jarosław Błażusiak -redaktor portalu internetowego Laudate.pl
6.Henryk Jerzy Musa Kot – poeta z Kaszub
7.drAnna Mlekodaj – Wykładowca Państwowej Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu
8.Maria Strączek – Fabianka – Honorowy Członek Związku Podhalan w Polsce
9.Anna Gąsienica Fryjewicz Giewont – poetka z Zakopanego
10.Andrzej Styczeń- Przewodniczący Rady Gminy Biały Dunajec

po przesłuchaniu recytatorów, gawędziarzy, poetów, solistów, grup śpiewaczych i teatralnych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

1 miejsce- Wesoła gromadka“ z Przedszkola w Czarnym Dunajcu
2 miejsce- Grupa śpiewacza z Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK w Czerwiennem
3 miejsce- Zespół „Odrowązianie“ z Odrowąża 
Wyróżnienia:
Zespół regionalny „Serdocki“ ze Szoły Podstawowej im. Jana   Pawła II i Związku Podhalan Oddział w Podszklu
„Promyczki“ ze Szkoły Podstawowej SPSK w Starem Bystrem

 Kategoria: grupy śpiewacze- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

1 miejsce – „Ogniki radości“ ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zakopanem
2 miejsce – Zespół „Majus“ ze SP nr 4 w Zakopanem
2 miejsce - Zespół wokalny ze SP im. Świętego Jana Kantego w Odrowążu 
3 miejsce – Zespół regionalny „Serdocki“ ze Szoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Związku Podhalan Oddział w Podszklu 
Wyróżnienie- Trio z Publicznej Szkoły Podstawowej w Starem Bystrem

Kategoria: grupy śpiewacze- Gimnazjum

1  miejsce – Zespół instrumentalno – wokalny „Nie ma lipy“ z Katolickiego Gimnazjum Integracyjnego SPSK w Czerwiennem
2 miejsce – nie przyznano
3 miejsce- nie przyznano 
Wyróżnienia - „Biołodunajcanie

Kategoria: grupy śpiewacze- dorośli

I miejsce - Zespół „Modlnicanie“ z Modlnicy gmina Wielka Wieś – zgłoszenie z Teatru Regionalnego w Krakowie 
II miejsce – nie przyznano 
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie – Zespół „Mszanicanki“ z Mszany

Kategoria: grupy teatralne – kl. IV – IV

I miejsce - Teatr „Skałka“ z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem
II miejsce - Zespół teatralny „Krokusy“ ze Szoły Podstawowej im. Jana Pawła w Podszklu
III miejsce - Szkolna grupa teatralna „Rududu“ – z SP w Czarnym Dunajcu 

Kategoria: grupy teatralne- Gimnazjum

I miejsce – nie przyznano
II miejsce - Grupa teatralna „Krokusy“ z ZSPiG nr 2 w Białym Dunajcu
III miejsce - Grupa teatralna „Teatr z pasją“ -  Katolickie Szkoły Integracyjne SPSK w Czerwiennem

Kategoria: śpiew solowy- przedszkole

I miejsce - Maria Gał z Zespołu „Mali Zaskalanie“ – lat 2

Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

I miejsce -  Julia Milaniak – ZSPiG we Frydmanie
Malwina Łaś  – SP nr 4 w Nowym Targu
Karolina Buzała z Bodzanowa
II miejsce – nie przyznano
III miejsce - Mariola Borowicz - Związek Podhalan Oddział w Czerwiennem Górnem

Kategoria: śpiew solowy- Szkoła Podstawowa kl. IV –VI

I miejsce – Julia Jarząbek z Nowego Targu
II miejsce - Kornelia Makuch – Zespół „Biołodunajcanie
                    Julia Gwiżdż – SP nr 4 w Nowym Targu
III miejsce - Andrzej Stokłosa z zespołu „Mali Brzegowianie“ z Brzegów
Kinga MrowcaKuscorz ze SP nr 3 w Zakopanem
Marcin Fatla z Publicznej Szkoły Podstawowej w Starem Bystrem
Martyna Plewa – Studio Piosenki i Septyma w Nowym Targu
Paulina Bryniarska  – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Wyróżnienie – Beata Sutor  – z Nowego Targu

Kategoria: śpiew solowy- Gimnazjum

I miejsce - Magda Panek  – Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
II miejsce – nie przyznano
III miejsce - Alicja Pietrzak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
Wyróżnienie – Monika Gubała z Gimnazjum w Starem Bystrem

Kategoria: śpiew solowy -dorośli

I miejsce - Karolina Pietrzak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu 
II miejsce - Sylwia Strączek z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi w Czarnym Dunajcu 
III miejsce - Iwona Stopka z Wróblówki
Wyróżnienie – Martyna Łęcka – Studio Piosenki i Septyma w Nowym Targu

Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. 0-III

I miejsce - Kinga Czyrnek ze SP im. Świętego Jana Kantego w Odrowążu
Oskar Sikorski z zespołu „Mali Brzegowianie“ z Brzegów

II miejsce - Patryk Lenart z ZSPiG nr 2 w Białym Dunajcu
III miejsce - Krzysztof Szymusiak ze SP im. Świętego Jana Kantego w Odrowążu
Oliwia Obrochta z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK  w Starem Bystrem 
Wyróżnienie – Oliwia Stanek z z ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu

Kategoria: recytacja- Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

I miejsce - Anna Hyrczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK  w Starem Bystrem 
II miejsce - Karolina Bukowska z ZSPiG nr 2 w Białym Dunajcu
Bartłomiej Haładyna z ZSPiG nr 2 w Białym Dunajcu
III miejsce - Gabriela Antoł z ZSPiG w Sierockiem

Kategoria: recytacja - Gimnazjum

I miejsce - Dawid Bobak z Załucznego 
II miejsce - Ewelina Bafia - Katolickie Gimnazjum Integracyjne w Czerwiennem
Angelika Strama z Gimnazjum Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Starem Bystrem
III miejsce - Agnieszka Matyga  z ZSPiG nr 2 w Białym Dunajcu
Wyróżnienie – Kinga Bielańska z Gimnazjum w Załucznem
Agnieszka Carolea z ZSPiG w Sierockiem

Kategoria: recytacja - dorośli

I miejsce - Małgorzata Górz z Zespołu Szkół Hotelarsko – Turystycznych w Zakopanem
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie – Monika Miętus z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi w Czarnym Dunajcu 

Kategoria: recytacja utworów własnych Gimnazjum

I miejsce – nie przyznano
II miejsce - Barbara Pieróg z Załucznego
III miejsce - Sylwia Fitak  z Załucznego

Kategoria: recytacja utworów własnychdorośli

I miejsce - Barbara Stożek z Mszany

Komisja podkreśla bardzo wysoki poziom konkursu we wszystkich kategoriach. Zwracamy uwagę na przyszły rok na dostosowanie utworu do tematyki konkursu.

Na tym protokół zakończono.

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3541
 

grudnia

19

środa

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.