Fotorelacja z XXI Festiwalu Papieskiego

Za nami już XXI Festiwal Papieski. Cieszymy się, że zainteresowanie było jak zwykle ogromne. Wraz z fotorelacją prezentujemy trochę statystyk związanych z naszą największą imprezą. W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział prawie 400 osób, w konkursie literackim nadesłano dokładnie 100 prac, a w konkursie plastycznym 208 prac indywidualnych i grupowych.

W Festiwalu wzięły udział osoby z Krakowa, Bodzanowa, Modlnicy, Mszany, Białego Dunajca, Nowego Targu, Czerwiennego, Starego Bystrego, Zakopanego, Czarnego Dunajca, Odrowąża, Nowego Sącza, Brzegów, Zaskala, Załucznego, Podszkla, Frydmana, Sierockiego, Gliczarowa Górnego, Poronina, Cichego, Kęt, Oświęcimia, Chojnic, Andrychowa, Osieka, Murzasichla, Nowego Bystrego, Szaflar, Bielska Białej, Olkusza, Jawiszowic, Zubrzycy, Szczawnicy.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!
Tekst: Dominika Balicka
Zdjęcia: Piotr Jarosz

października

Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.