Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj56
W tym tygodniu119
W tym miesiącu1172
Ogółem185512
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Wyniki XXV Festiwalu Papieskiego - konkurs plastyczny

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego organizowanego w ramach XXV Festiwalu Papieskiego. W tym roku nadesłano 100 prac plastycznych spośród których jury nagrodziło 51 prac. Uroczyste wręczenie odbędzie się w trakcie XXV Festiwalu Papieskiego tj. w dniu 14 października 2018 (niedziela) w Gminnej Auli przy Szkole Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu o godz. 11:30.

 Gratulujemy wszystkim laureatom i serdecznie zapraszamy po odbiór nagród.



Protokół konkursu plastycznego w ramach XXV Festiwalu Papieskiego

 

Jury w składzie:

Przewodnicząca: mgr Bożena Świderska-Środa – artysta, instruktor zajęć ceramicznych GOK w Białym Dunajcu

mgr Beata Mirek-Hornik –nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu

mgr Monika Stachowiec instruktor zajęć plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

 

Jury przyznało nagrody w kategoriach:

   Klasa „0” (4-6 lat) 

   Prace wykonane w różnych technikach

 NAGRODY:

Henryk Domalewski – Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek pw. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu

Kacper Uchmanowicz - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek pw. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu

Zuzanna Jaróg - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Tomasz Indeka - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek pw. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu

Bernadka Jarończyk - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek pw. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu

Aleksandra Olejarz - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek pw. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu

 

WYRÓŻNIENIE:

Julia Galica - Fundacja "Majowe Granie" Kościelisko

 

     Klasa I-III Szkoła Podstawowa

           Prace wykonane w różnych technikach

NAGRODY:

Mateusz Karpiel – Fundacja "Majowe Granie" Kościelisko

Katarzyna Sadłoń - Fundacja „Majowe Granie” Kościelisko

Klemens Staszel - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

Maria Gut – Misiaga - – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zakopanem

Julia Fryźlewicz – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Michał Mulica – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Damian Stachoń – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zakopanem

Justyna Staszel – Gliczarów Dolny - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Praca zbiorowa - Uczniowie klasy III Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem: Maciej Klejka, Michał Ligęza, Stanisław Gąsienica, Adrian Kalata, Zuzanna Łuszczek, Aleksandra Hanusiak

 

WYRÓŻNIENIA:

Pola Ujwary - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Wojciech Krupa - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

Jakub Gut-Misiaga - Szkoła Podstawowa nr 4 w Zakopanem

Magdalena Bąk - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Jan Kuźma – Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

Zuzanna Jarząbek - Szkoła Podstawowa nr 4 w Zakopanem

 

Klasa IV- VI Szkoła Podstawowa

           Prace wykonane w różnych technikach

NAGRODY:

Aleksandra Mikowska - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Aleksandra Jaróg - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Karolina Łukaszczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

Natalia Skiba - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Anna Strama – Fundacja „Majowe Granie” Kościelisko

Katarzyna Hlawaczceramika - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

 

WYRÓŻNIENIA:

Katarzyna Hlawacz - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Oliwia Stanek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

Julia Wesołowska – Fundacja „Majowe Granie” Kościelisko

Jadwiga Skupień - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Natalia Jarosz - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

Zuzanna Lambrecht - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

 

       Klasa 7-8 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

       Prace wykonane w różnych technikach

NAGRODY:

Anna Starczowska - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Patrycja Barciewicz – Fundacja „Majowe Granie” Kościelisko

Aleksandra Nowaczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

Andżelika Łowas – Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

 

WYRÓŻNIENIE:

Oliwia Siuta – Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu

Praca zbiorowa – Uczestnicy grup rewalidacyjnych „CZĄSTKI ELEMENTARNE” Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem: Piotr Świętek, Natalia Szczęch, Martyna Tomasik, Łukasz Kwak, Mateusz Rafacz, Damian Świętek

Krystian Kluś - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

 

   Kategoria Dorośli:

 

NAGRODA SPECJALNA :

Krzysztof Adamczyk - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy

 

NAGRODY:

Maria Bużek - ceramika -Fundacja „Majowe Granie” Kościelisko

Celina Liptak - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy

Katarzyna Gorlicka - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy

Iwona Jabłońska - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy

Elżbieta Kałafut - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy

Krzysztof Malinowski - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy

Małgorzata Wojdyło - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy

 

WYRÓŻNIENIE:

Kazimierz Knutelski - Warsztat Terapii Zajęciowej „Perła” w Szczawnicy

Krystyna Blamek – Hyrkiel - Jawiszowice




Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 371
 

grudnia

19

środa

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.