Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj45
Wczoraj40
W tym tygodniu349
W tym miesiącu267
Ogółem234534
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Wyniki XXVII Festiwalu Papieskiego - konkurs plastyczny

 

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego organizowanego w ramach XXVII Festiwalu Papieskiego "TOTUS TUUS"


 

 


PROTOKÓŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO

 XXVII FESTIWALU PAPIESKIEGO TOTUS TUUS

 organizowanego przez:

 GMINNĄ BIBLIOTEKĘ IM. ZOFII SOLARZOWEJ W BIAŁYM DUNAJCU

 Biały Dunajec, 12 października 2020 r.

 

 

Komisja artystyczna w składzie:

Arkadiusz Waloch – Przewodniczący,

Anna Trebunia Wyrostek,

 Jadwiga Król Wilczek,

 po zapoznaniu się z 307 nadesłanymi pracami plastycznymi w 4 kategoriach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody:

  

Nagrody specjalne:

Maria Sawicz-Kotowska - Londyn 

Wojciech Bachleda-Żołnierczyk –Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakopanem 

Martyna Staszel – Gliczarów Dolny

Stanisław Kenar - Kościelisko

Marta Gał – Gliczarów Dolny

Karolina Mąka – Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Magdalena Uliczka – Piła

 Nagroda przyznana indywidualnie przez Annę Trebunię-Wyrostek: Zofia Zagata, kl. III (linoryt) - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Nagroda przyznana indywidualnie przez Bogumiłę Kułach: Jan Dunajczan - Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakopanem

  

Przedszkola

  Nagroda:          

 Anna Kalata – kl.0, Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

 Wyróżnienia: 

Andrzej Szymankiewicz – kl. 0, Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

Maria Stachowiec – kl. 0, Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie

Zofia Maryniarczyk – kl.0, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Zofia Cholewasz – Przedszkole nr 4 w Nowym Targu 

 

Klasy 1-3

 

 Nagroda:

Anna Cudzich – kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

Anna Folfas - kl. I

Bartłomiej Fudalewicz –kl. I, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Karolina Krauzowicz – kl. II, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

 

 Wyróżnienia:

Karolina Gałusza – kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 Ciche

Patrycja Jaróg – kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

Wiktoria Lech – kl. III, Szkoła Podstawowa w Zbydniowie

Julia Mynarska – kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 Ciche 

Kamila Buńda – kl. III, Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Katarzyna Majerczyk-Kułach – kl. II, Gliczarów Dolny

Szymon Fryźlewicz – kl. I, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Jan Bryja – kl. II, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ  

Uczniowie z IV grupy rewalidacyjnej Cząstki elementarne: Natalia Jarosz, Piotr Świętek, Mateusz Rafacz, Kuliga Krzysztof, Bukowski Adam-– Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

 

Klasy 4-6

 Nagroda:

Antonina Budzyk – kl. IV, Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ

Zuzanna Gąsienica Groń

 

 Wyróżnienia:

Anna Michniak – kl.VI, Szkoła Podstawowa w Dzianiszu

Kacper Jaróg – kl. V, Szkoła podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

Lena Chełmecka – kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu

Anna Folfas – Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Justyna Staszel – Gliczarów Dolny

Karolina Skupień - Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu

Magdalena Ślimak – kl.VI, Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

Natalia Strzęp – kl. VI, Szkoła Podstawowa Sierockie 

Nikola Klimek – kl. V, Szkoła Podstawowa w Zbydniowie

Patryk Pitoń – kl.VI, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelisku

Uczniowie z III grupy rewalidacyjnej Cząstki elementarne- Martyna Tomasik, Kinga Zapotoczna, Łukasz Kwak, Damian Świętek -

Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

 

Klasy 7-8

 Nagroda: 

 Julia Kułach – Wawrzyńcokowa Kuźnia Talentów Gliczarów Dolny - rzeźba

 Wyróżnienia:

Anna Leśniak – kl. VII, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelisko 

Mikołaj Hejmo – kl. VII, Szkoła Podstawowa w Zbydniowie

  

Szkoły średnie

 Nagroda:

 Szymon Gizak – Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy”

 

 Wyróżnienia:

 Piotr Kramarz – Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy”

 Diana Gorgosz – kl. II, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku

  

Kat. Dorośli

 Wyróżnienia:

Bartłomiej Szczupalski - Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakopanem 

Paweł Kasprzyk - Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakopanem

 

 Jury składa serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego XXVII FESTIWALU PAPIESKIEGO TOTUS TUUS i serdecznie dziękuje rodzicom, nauczycielom i katechetom za uwrażliwienie dzieci i młodzieży na tematy związane z duchowością.

Nowoczesny świat zdaje się zapominać o dziedzictwie i tradycji kultury chrześcijańskiej, dlatego cieszy fakt tak dużego zainteresowania konkursem “TOTUS TUUS” poświęconym Świętemu Janowi Pawłowi II i jego spuściźnie.

To dowód na jego wciąż żywą i budzącą emocje obecność pośród nas.

 

Jury:

 ARKADIUSZ WALOCH (przewodniczący jury)

 ANNA TREBUNIA WYROSTEK

 JADWIGA KRÓL WILCZEK

  

      Pełniąc zaszczytną rolę przewodniczącego jury konkursu “TOTUS TUUS“ chciałbym przypomnieć, że Ojciec Święty obdarzał nas stale dobrami i uczuciami rzadkimi w dzisiejszym świecie, ucząc, że “widzieć należy oczami serca, bo po to zostaliśmy obdarzeni dobrodziejstwem pamięci i uczuć”. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za współprace” - Arkadiusz Waloch

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 489
 

grudnia

5

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.