Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj104
Wczoraj117
W tym tygodniu104
W tym miesiącu2983
Ogółem316903
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

W Białym Dunajcu startuje akcja „Miejsce Przyjazne Maluchom”

 

To już siódma edycja akcji „Miejsce Przyjazne Maluchom”, ale tym razem ma ona wyjątkowy charakter. Po raz pierwszy o certyfikat „Miejsca Przyjaznego Maluchom” mogą ubiegać się nie tylko instytucje, firmy, placówki publiczne czy klubokawiarnie z Krakowa, ale także z wybranych miejscowości w całej Małopolsce! W tej grupie znajduje się także gmina Biały Dunajec. Akcja startuje już w najbliższy piątek, (14 września)! Czekamy na zgłoszenia!


Główny cel akcji to znalezienie i promocja miejsc, które są przyjazne rodzinom z małymi dziećmi, które respektują szczególne potrzeby najmłodszych, w których obecność najmłodszych nie jest problemem.

Wśród nagrodzonych dotychczas miejsc są klubokawiarnie dla rodziców z dziećmi, kawiarnie i restauracje, instytucje kultury (muzea, kina, teatry, biblioteki), kościoły, gabinety lekarskie i dentystyczne, urzędy, kluby fitness, centra handlowe – wszystkie te, które posiadają miejsca dedykowane właśnie maluchom.

W tym roku po raz pierwszy swoje zgłoszenia mogą wysyłać instytucje z Białego Dunajca

Urząd gminy zdecydował się na udział w akcji w charakterze regionalnego koordynatora, po to by dać szansę na zdobycie certyfikatu „Miejsca Przyjaznego Maluchom” także instytucjom, firmom czy placówkom z naszej gminy.


Ważne !

Co istotne w staraniach o certyfikat nie mogą brać udziału placówki, których celem statutowym jest opieka nad dziećmi (przedszkola, żłobki, kluby malucha). Tytuł „Miejsce Przyjazne Maluchom” przyznawany jest na podstawie zgłoszeń miejsc i rodziców, po przeprowadzonej osobistej weryfikacji organizatorów i partnerów akcji.

Aby otrzymać tytuł zgłaszający muszą spełnić określone w formularzu zgłoszeniowym kryteria. Nagrody wręczane są podczas finałowej gali. Podsumowaniem akcji jest dodatek do Gazety Wyborczej, opisujący wszystkie miejsca.


Zgłoszenia miejsc pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przyjmowane są już od piątku, 14 września do niedzieli 30 września.

Weryfikacja zgłoszeń trwa od środy, 3 października do poniedziałku 15 października. O tym, kto w tegorocznej edycji otrzymał certyfikat „Miejsce Przyjazne Maluchom” dowiemy się ze specjalnego dodatku w Gazecie Wyborczej oraz na stronach www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl, www.malopolska.pl. W sobotę, 27 października, w Krakowie odbędzie się uroczysta gala przyznania certyfikatów.

Organizatorami akcji są agencja PR Inspiration i Gazeta Wyborcza. Partnerem akcji i jej koordynatorem w Małopolsce jest portal Wrota Małopolski. Koordynatorem regionalnym jest Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.


Informacja o akcji:

www.gazeta.krakow.pl

www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl

www.wrotamalopolski.pl

www.facebook.com/miejsceprzyjaznemaluchom

 

Tutaj znajdziesz formularz zgłoszenia dla kategorii:

firma

gastronomia

klubokawiarnie

kultura

rozrywka

instytucje

 

Kontakt dla ubiegających się o certyfikat spoza Krakowa

W razie pytań proszę pisać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


W załączniku również szczegółowy regulamin i harmonogram

regulamin

harmonogramShare
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 4878
 

Znajdź na stronie

lipca

22

poniedziałek

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.