Ogółem220710

Zbliżają się święta

Czujemy już atmosferę świąt… W piątek 6 grudnia każdy czytelnik w naszej Bibliotece otrzymywał cukierki od Św. Mikołaja. Dzieci, które na co dzień odwiedzają Bibliotekę chętnie też korzystają z udostępnianego im miejsca. I tak dwoje czytelników - Kasia Stachowiec i Dawid Gondek - w Bibliotece tworzyło stroik Bożonarodzeniowy. Wiemy, że chętnych do robienie ozdób świątecznych jest jeszcze więcej, dlatego zapraszamy każdego od środy do piątku (18-20 grudnia) do Biblioteki . W tych dniach będziemy tworzyć papierowe bombki na choinkę z kolorowymi zdobieniami i inne dekoracje świąteczne. Zapraszamy dzieci o każdej porze w godzinach otwarcia Biblioteki od 12-20.

Autorami zdjęć są Kasia Stachowiec i Dawid Gondek

maja

Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.