FRANCISZEK RUSNAK ZNAKOMITY STOLARZ

W roku 2020 przesłaliśmy wnioski przygotowane przez nasze instytucje do TARPiK w Zakopanem. Kapituła Marki Tatrzańskiej 2020 przyznała jednogłośnie aż 3 statuetki dla TWÓRCÓW LUDOWYCH z Gmina Biały Dunajec.

W trakcie inauguracji Dyskusyjnego Klubu Książki w naszej bibliotece, odbył się również wernisaż wystawy białodunajeckich laureatów Marki Tatrzańskiej 2020. FRANCISZEK RUSNAK - znakomity stolarz, oraz foto galeria jego prac, które można zobaczyć w sali wystawowej Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu począwszy od drzwi wejściowych oraz szafek bookcroosing jego autorstwa.

Panie Franciszku gratulujemy i dziękujemy

grudnia

Copyright © 2021 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.