Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych

W dniu 5 grudnia w Szkole Podstawowej w Gliczarowie Dolnym oraz Filii bibliotecznej w Gliczarowie Dolnym odbyły się warsztaty wykonywania ozdób świątecznych. W trakcie zajęć dzieci tworzyły z papieru różnorodne dekoracje tj. śnieżynki, gwiazdy, anioły i bombki. Następnie prace zostały powieszone na gazetce świątecznej, a niektóre przyozdobiły pomieszczenie biblioteki. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w warsztatach.

maja

Copyright © 2021 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.