"Poczytaj mi mamo"

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów l.bibl.rootintro oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}l.bibl./intro{/gallery}

Przez cały rok szkolny 2016/2017 Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Dolnym wraz z Filią Gminnej Biblioteki Publicznej w Białym Dunajcu prowadzi zajęcia czytelnicze w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom".

Tym razem to mamy przedszkolaków i uczniów czytały wiersze, baśnie i legendy gwarą. Korzystaliśmy z następujących książek: "Góralska czytanka", "Legendy tatrzańskie", "O Tatry wy moje" A. Skupnia-Florka. Jak się okazało, nie jest łatwo czytać po góralsku, ale dzięki kultywowaniu gwary w domu, uczniowie byli bardzo zachwyceni zdolnościami swoich mam, za co bardzo dziękujemy.

{gallery}/l.bibl.{/gallery}