Konkurs literacki o patronce Biblioteki Zofii Solarzowej

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zaprasza osoby dorosłe do wzięcia udziału w konkursie literackim, poświęconym Zofii Solarzowej patronce Biblioteki.

Na prace literackie czekamy do 6 maja.

Regulamin konkursu znajdziesz w dalszej częsci wiadomości.

REGULAMIN  KONKURSU  LITERACKIEGO

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zaprasza osoby dorosłe do wzięcia udziału w konkursie literackim, poświęconym Zofii Solarzowej patronce Biblioteki.

Prace literackie mogą być pisane w dowolnej formie (wiersz, opowiadanie, wspomnienia itp.), poświęcone Zofii Solarzowej. Teksty można pisać gwarą lub językiem literackim.

Na prace literackie czekamy do  6 maja  b.r.

Teksty powinny być nadesłane w trzech egzemplarzach i opatrzone godłem.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w trakcie obchodów 50-lecia Biblioteki organizowanych w dniu 25 maja 2013 r. (sobota) w AULI ZESPOŁU SZKOŁY PODSTAWOWEJ i GIMNAZJUM NR 1 W BIAŁYM DUNAJCU, przy ul. Jana Pawła II 184a.

Prace należy dostarczyć na adres :

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej

ul. Jana Pawła II 363

34-425 Biały Dunajec

tel./fax (18) 20 738 98

lub mailowo

e-mail : bdgbp@op.pl

z dopiskiem „konkurs literacki“