Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj22
Wczoraj41
W tym tygodniu461
W tym miesiącu204
Ogółem286400
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Gminna Koalicja na Rzecz Rozwoju Biblioteki

 

W dniu 15 kwietnia 2010 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu odbyło się spotkanie inauguracyjne w sprawie utworzenia Gminnej Koalicji na Rzecz Rozwoju Bibliotek. Organizatorem tego wydarzenia była Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu, która jako biblioteka wiodąca uczestniczy w PROGRAMIE ROZWOJU BIBLIOTEK. W spotkaniu zebrali się przedstawiciele Urzędu Gminy Biały Dunajec na czele z Wójtem Gminy Andrzejem Jackiem Nowakiem oraz Kierownikiem Gminnego Zespołu Oświatowego, Dyrektorzy Szkół i bibliotekarki bibliotek szkolnych z terenu naszej Gminy, Sołtysi oraz członkowie Organizacji Pozarządowych (Związek Podhalan O/Biały Dunajec i O/Leszczyny-Sierockie, Katolickie Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Regionalnej, Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec, Stowarzyszenie Oświatowe na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Podtatrza).

 

Spotkanie prowadziła p. Edyta Sobiecka z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, która przedstawiła ogólne informacje na temat naszego partnerstwa. Nasi goście dowiedzieli się, co im oferujemy i czego oczekujemy z ich strony. Na koniec wszyscy zebrani potwierdzili słuszność budowania partnerstwa na rzecz rozwoju bibliotek z terenu Gminy oraz wspierania promocji książki i czytelnictwa.

 

 
Promocja Kroniki Zespołu Góralskiego im. Andrzeja Skupnia Florka z Białego Dunajca
poniedziałek, 30 kwietnia 2012

W dniu 22 kwietnia 2012 r. w auli ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu odbyła się Promocja Kroniki Zespołu Góralskiego im. Andrzeja Skupnia Florka z Białego Dunajca. Uroczystość została zainicjowana i zorganizowana przez autorkę Kroniki Panią Janinę Rzadkosz Sichelską oraz Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu przy wsparciu Urzędu Gminy Biały Dunajec, Związku Podhalan O/Biały Dunajec i Gminnej Koalicji na Rzecz Rozwoju Bibliotek.

 


Znajdź na stronie

czerwca

4

niedziela

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2023 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.