Peacepainting - warsztaty na ASP w Krakowie

Za nami już kolejne warsztaty dla młodzieży w ramach Projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAITING w Polsce i w Norwegii”. Tym razem zajęcia odbyły się w Krakowie na Akadamii Sztuk Pięknych. Spotkanie rozpoczęło sie wykładem "Nowe Oblicza Miasta". Następnie dzieci wraz z opiekunami wybrały się na krótki spacer po Krakowie w poszukiwaniu inspiracji. Po powrocie rozpoczęły warsztaty, na których powstały wspaniałe obrazy z miastem w roli głównej.

października

Biblioteka w mediach