Ogółem192935

Projekt "Kolorowe miasto, kolorowe życie"

Przed nami kolejne warsztaty organizowane w ramach projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i w Norwegii”. Tym razem organizujemy warsztaty pod tytułem "Kolorowe miasto, kolorowe życie".

Warsztaty będą realizowane w przyszłym tygodniu w Szkole Podstawowej  w Gliczarowie Dolnym i w Gliczarowie Górnym . Uczniowie tych szkół będą malować, ozdabiać podwórka i place zabaw.

kwietnia