Ogółem201803

Wyjazd do Koszyc. PEACEPAINTING

Przed nami kolejne, ostatnie już w tym roku warsztaty malarskie w ramach projektu PEACEPAINTING.

Tym razem młodzież z Białego Dunajca pojedzie do Koszyc w powiecie proszowickim. Przed  nami  oprócz warsztatów    malarskich: wykład pt. "Wielokulturowość w sztuce", zwiedzanie  Muzeum oraz spotkanie z kulturą i tańcami żydowskimi.

Warsztaty organizowane w ramach projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i w Norwegii”.

października