Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj33
Wczoraj68
W tym tygodniu101
W tym miesiącu665
Ogółem226171
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Wspomnienia z Norwegii w ramach projektu Peacepainting

W dniach 28.03-05.04.2016 r. bibliotekarze i opiekunowie z Białego Dunajca wraz z pozostałymi uczestnikami biorącymi udział w projekcie „Edukacja kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych Peacepainting” wzięła udział w wyjeździe do Norwegii.


Pierwszym bardzo ciekawym punktem wycieczki było zwiedzanie Oslo: gmachu Opery, Parku Vigelanda, dzielnicy Aker Brygge, Muzeum Edvarda Muncha i Galerii Narodowej, w której można było zobaczyć słynny obraz "Krzyk" E.Muncha. Następnie wyruszyliśmy w dalszą podróż (podziwiając piękne krajobrazy, fiordy, zatoki) na północ Norwegii do miejscowości Bronnoysund, gdzie młodzież uczestniczyła w warsztatach malarskich prowadzonych przez Panią Catrine Gangsto. Podsumowanie wyjazdu nastąpiło w gminie Bindal w miejscowości Terrak, w której mieści się siedziba organizacji Peacepainting. W drodze powrotnej do Polski zwiedziliśmy również stolicę Danii Kopenhagę. 

 Prezentujemy kilka zdjęć z wyjazdu.
Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1377
 

sierpnia

11

wtorek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.