Kurs wiązania frędzli (strzępków) do chust góralskich

Rozpoczynamy kurs wiązania strzępków do chust góralskich. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 września b.r. o godz. 18.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu, ul. Jana Pawła II 363

Kurs jest odpłatny.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , albo telefonicznie (mile widziany sms z imieniem, nazwiskiem, miejscowością pod numerem tel. 660 935 742 (Józefa Kolbrecka – o każdej porze) lub 18 20 73 898 (Biblioteka – od 12.00 do 20.00)