Kurs języka angielskiego w Gminnej Bibliotece w Białym Dunajcu

Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA ogłasza nabór na odpłatny kurs języka angielskiego dla kwaterodawców i wszystkich, którzy w swojej pracy mają kontakt z cudzoziemcami.

Planowane rozpoczęcie kursu to 9 listopad 2018 roku. Zajęcia będą odbywały się w piątki od 18.00 do 20.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu.

Ilość osób ograniczona do 10.

Więcej informacji można uzyskać pod tel. 660 935 742

Zapraszamy!!!

Józefa Kolbrecka – Prezes Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA

marca

Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.