Ogółem231975

VIII kurs tańca góralskiego dla dorosłych zakończony

Kurs, zorganizowany przez Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA, trwał od 11 października 2019 roku do 30 listopada tegoż roku. Obecna edycja była realizowana w szatni sportowej na Stadionie im. Stanisława Trebuni – Tutki „UJKA” w Białym Dunajcu przy ulicy Kościuszki.

Weselcie sie ludzie

Weselić sie trzeba

Bo ino wesołyk

Puscajom do nieba

Kurs zakończyliśmy śpiewem i tańcem z przytupem. Nawet ja, jako krzesnomatka, się wytańczyłam.

Dziękujemy muzyce w składzie: Maciej Gał, Dawid Bafia i Dariusz Gał.

Dziękujemy naszym uczestnikom z bliższa i z dalsza (Zagórzanom) oraz instruktorowi Januszowi Gaculakowi za prowadzenie kursu. Dziękujemy kursantowi Jackowi Gold za przepiękne zdjęcia.

Autor: Józefa Kolbrecka

Zdjęcia: Jacek Gold

października

Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.