Pomieszczenia Biblioteki

PODHALAŃSKI RAJD NARCIARSKI I PUCHARY DLA „BIAŁYCH”

XIX Ogólnopolski Podhalański Rajd Narciarski został zainicjowany w dniu 7 marca b.r. spotkaniem uczestników z Wójtem Gminy Biały Dunajec Panem Jackiem Andrzejem Nowakiem przed budynkiem Urzędu Gminy.

Przybyłych sportowców przywitał również Prezes lokalnego Klubu Sportowego LKS „BIALI” Biały Dunajec Stanisław Trebunia – Tutka.

Stanisław Trebunia – Tutka w sporcie działa od 55 lat. Uprawiał narciarstwo klasyczne, był kombinatorem norweskim i piłkarzem a później trenerem tych dyscyplin sportowych w Ludowym Klubie Sportowym „PORONIEC” , w którym między innymi przez dziewięć lat był trenerem klubowym dwukrotnego tegorocznego olimpijczyka KAMILA STOCHA. Do dnia dzisiejszego trenuje młodych następców Mistrza w kombinacji norweskiej.

OD 2000 roku jest Prezesem naszego Klubu „BIALI” i rozwija zamiłowanie do gry w piłkę nożną w Gminie Biały Dunajec.

W tegorocznym rajdzie narciarskim po raz pierwszy wzięli udział białodunajeccy zawodnicy, zdobywając w konkurencjach pucharowe miejsca.

Więcej informacji oraz zdjęcia, które robił Krzysztof Jarosz, znajdziecie DRODZY UŻYTKOWNICY na stronie www Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu

Tekst Józefa Kolbrecka, zdjęcia Krzysztof Jarosz

drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2065