Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj30
Wczoraj60
W tym tygodniu30
W tym miesiącu1197
Ogółem189395
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Spotkanie z olimpijczykami

Dnia 17 maja b.r. w TZN w Zakopanem było zorganizowane spotkanie z olimpijczykami: Kamilem Stochem – dwukrotnym złotym medalistą olimpijskim w skokach oraz z Klemensem Murańką i Maciejem Kotem. Na spotkanie to był zaproszony Stanisław Trebunia – Tutka - Prezes Klubu LKS „BIALI” Biały Dunajec – pod którego opieką przez 9 lat skakał Kamil Stoch w barwach Klubu „PORONIEC”, oraz Józefa Kolbrecka – Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Białym Dunajcu, będąca równocześnie Skarbnikiem Klubu „BIALI” Biały Dunajec.

W kuluarowych rozmowach poprosiliśmy naszych słynnych skoczków o autografy na piłce nożnej, którą chcemy przekazać na cel charytatywny podczas balu w Rogoźniku na zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Na piłce podpisali się również: Ojciec Dawida Kubackiego (w zastępstwie), trener naszych skoczków Robert Mateja oraz Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

Jesteśmy w trakcie ustaleń spotkań tych słynnych sportowców z młodzieżą szkolną w szkołach naszej Gminy. Jednak sportowcy są tak zajęci, że terminarz spotkań trzeba ustalać z rocznym wyprzedzeniem.

Kamilowi Stochowi, który 25 maja obchodzi urodziny – składamy najserdeczniejsze życzenia dalszych sukcesów, radości z przebywania w gronie rodziny i wielu, godnych niego, następców.

Tekst: Józefa Kolbrecka

Zdjęcia: Maciej Wasylkowski

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2843
 

lutego

18

poniedziałek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.