VIII Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej na Śniegu

W sylwestra 2014 roku o 12 .00 w południe rozpoczął się na boisku sportowym w Białym Dunajcu VIII Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej na Śniegu o puchar Przewodniczącej Gminnej Komisji d.s. Profilaktyki. Organizatorem, jak co roku, był Klub LKS „Biali” Biały Dunajec na czele z Prezesem Stanisławem Trebunią-Tutką.
Aura dopisała, temperatura -7 stopni, piękne słoneczko i lekki puch śniegu na stadionie w Białym Dunajcu sprawił, iż mecz był dobrym widowiskiem.
W tym roku gościliśmy dwie drużyny: zaprzyjaźnioną drużynę, reprezentująca podhalańską B klasę zachód Janosik Sieniawa oraz nowo powstającą drużynę KS „KOŚCIELISKO” Dla bardziej widowiskowej gry mecze rozegrane zostały na jednej połowie boiska w czasie 2 x 30 min. z hokejowymi zmianami.

Wyniki Turnieju:

I miejsce – LKS „JANOSIK” Sieniawa

II miejsce – LKS „BIALI” Biały Dunajec

III miejsce – KS „KOŚCIELISKO”

Wyniki meczy:

KS KOŚCIELISKO kontra  LKS „BIALI” Biały Dunajec 0:3 (0:2)

LKS „BIALI” Biały Dunajec + KS „KOŚCIELISKO” kontra LKS „JANOSIK” Sieniawa 1:5 (0:3)

Turniej dedykowaliśmy choremu dziecku Szymonowi i dla niego przeznaczyliśmy dobrowolne darowizny w kwocie 150 zł na zakup urządzenia multifunkcyjnego „ Baffin automatyczny” . Więcej informacji o Szymonie znajduje się na stronie: https://www.facebook.com/dzielny.zuch.szymon.motal?fref=ts

Turniej organizowany w ramach promocji zdrowego stylu życia odbył się przy wsparciu Gminnej Komisji d.s. Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii oraz Okręgowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Nowym Sączu.

Tekst i zdjęcia: Józefa Kolbrecka i Kamil Majerczyk