Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Zapraszamy do korzystania z e-booków - libra.ibuk.pl
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj234
Wczoraj86
W tym tygodniu320
W tym miesiącu2675
Ogółem181539
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Pomieszczenia Biblioteki

Wyniki meczy o puchar Starosty powiatu tatrzańskiego podczas XV DUNAJECKIEGO GRANIA

 

Prezentujemy wyniki meczy o puchar Starosty tatrzańskiego podczas XV DUNAJECKIEGO GRANIA:

 

 

 

 

I miejsce - LKS PORONIEC Poronin

II miejsce - LKS DELTA Pieniążkowice

III miejsce - LKS BIALI Biały Dunajec

IV miejsce - OSP Biały Dunajec

V miejsce - LKS JANOSIK Sieniawa

Najstarszy zawodnik : Stanisław Zarycki LKS PORONIEC Poronin

Najlepszy strzelec - Dariusz Grela LKS PORONIEC Poronin

Najlepszy bramkarz - Romuald Surma LKS PORONIEC Poronin

 Więcej informacji:

 

http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/58265/quotUjekquot_patronem_stadionu_w_Bialym_Dunajcu_zdjecia.html

 

https://www.watra.pl/bialy-dunaec/wiadomosci/2018/07/20/xv-dunajeckie-granie

 

www.futmal.pl/news,44916.html

 

Składy drużyn na XV DUNAJECKIE GRANIE – 15 lipca 2018 r. wg zajętych miejsc:

 

I miejsce:

OLD BOY’S PORONIEC:

 Surma Romuald

Pańszczyk Jacek

Cudzich Marcin

Grela Grzegorz

Zarycki Andrzej

Zarycki Stanisław

Stasik Maciej

Stasik Michał

Grela Dariusz

Grela Marcin

Skóbel Wojciech

Surma Marcin

Papież Stanisław

Nowak Robert

Cudzich Paweł

 

II miejsce:

DELTA PIENIĄŻKOWICE

 Gąsior Filip

Chorąży Mateusz

Gromczak Mateusz

Stopka Mateusz

Kusper Damian

Maśnica Józef

Główczak Szymon

Blańda Dominik

Lubiński Grzegorz

Rzeszotko Damian

Łaś Mirosław

Szymusiak Paweł

 

III miejsce

BIALI BIAŁY DUNAJEC

 Franosz Andrzej

Karpiel Piotr

Karpiel Maciej

Stopka Jan

Bobak Adam

Ostrowski Sebastian

Franosz Wojciech

Łukaszczyk Krzysztof

Polak Tomasz

Bryjak Bartosz

Skupień Damian

Buła Tomasz

Magdziak Bartłomiej

Majerczyk Jakub

Borkowski Marcin

Fryzowicz Michał

Staszel Stanisław

Pańszczyk Janusz

 

IV miejsce

 OSP BIAŁY DUNAJEC

 Kutyła Krzysztof

Rzepka Bartłomiej

Rzepka Piotr

Nędza Mateusz

Bukowski Wojciech

Joniak Janusz

Strzęp Łukasz

Joniak Janusz

Ziętkowicz Paweł

Kułach Łukasz

Michniak Tomasz

Cudzich Józef

Burnus Aleksander

Rusnak Szymon

Cudzich Stanisław

Cachro Kazimierz

Kułach Maciej

Kułach Stanisław

 Tadeusz Burnus - TRENER

 V miejsce:

 JANOSIK SIENIAWA

 Tereszkiewicz Paweł

Bocheńczak Krzysztof

Macioł Mariusz

Margosiak Grzegorz

Antolak Bartłomiej

Antolak Dawid

Margosiak Jakub

Budziak Jakub

Bełciak Daniel

Margosiak Jan

Antolak Dominik

Margosiak Karol











Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 412
 

października

23

wtorek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 

Biblioteka w mediach

Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.