Pomieszczenia Biblioteki

„REMONT ISTNIEJĄCEGO OGRODZENIA BOISKA REKREACYJNEGO, REMONTU KABIN DLA UCZESTNIKÓW WYDARZEŃ REKREACYJNYCH, WYKONANIE UTWARDZENIA POWIERZCHNI GRUNTU KOSTKĄ BRUKOWĄ ORAZ BUDOWA URZĄDZENIA NA OBIEKCIE BUDOWLANYM”

Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec w dniu 13 lipca 2017 roku złożył wniosek o realizację zadania do Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania

Obecnie na boisku rekreacyjnym przy ulicy Kościuszki w Białym Dunajcu trwają prace remontowe, mające na celu poprawienie atrakcyjności tego obiektu.

Remont jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Poniżej kilka zdjęć z przebiegu remontu.

października

Biblioteka w mediach