„REMONT ISTNIEJĄCEGO OGRODZENIA BOISKA REKREACYJNEGO, REMONTU KABIN DLA UCZESTNIKÓW WYDARZEŃ REKREACYJNYCH, WYKONANIE UTWARDZENIA POWIERZCHNI GRUNTU KOSTKĄ BRUKOWĄ ORAZ BUDOWA URZĄDZENIA NA OBIEKCIE BUDOWLANYM”

Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec w dniu 13 lipca 2017 roku złożył wniosek o realizację zadania do Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania

Obecnie na boisku rekreacyjnym przy ulicy Kościuszki w Białym Dunajcu trwają prace remontowe, mające na celu poprawienie atrakcyjności tego obiektu.

Remont jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Poniżej kilka zdjęć z przebiegu remontu.

lutego