Ogółem199929

Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec zaprasza na zajęcia sportowe dla dzieci roczniki od 2010 do 2014

Rozpoczynamy nabór do Projektu „Zajęcia sportowe dla dzieci roczniki 2010 – 2014”

Do Projektu przyjmiemy 20 dzieci.  Zajęcia będą się odbywały na boisku sportowym przy ulicy Kościuszki 38a.

Prosimy rodziców o zgłaszanie zainteresowanych do 29 marca b.r. pod numerem telefonu: 660 935 742 – Józefa Kolbrecka – Prezes LKS „BIALI” Biały Dunajec lub w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu w godzinach otwarcia.

Poprzez szkolenie dzieci będą przygotowywane do reprezentacji miejscowości w różnego rodzaju rozgrywkach i tym samym jej promocji.

Realizując szkolenie tych roczników polepszamy ofertę spędzania wolnego czasu poprzez zajęcia sportowe, rekreacyjne i ekologiczne.

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja pt. „Zajęcia sportowe dla dzieci roczniki 2010 – 2014”   jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Cel operacji: “ Wzrost aktywności fizycznej dzieci od najmłodszych lat, zwiększenie możliwości ich rozwoju I propagowanie zdrowego stylu życia poprzez organizację wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w miejscowości Biały Dunajec”

Przewidywane wyniki operacji: 2 szkolenia (dzieci roczniki 2010-2011 i 2012-2013, przeszkolenie 20 osób.

września