Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj84
W tym tygodniu9
W tym miesiącu3037
Ogółem216120
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec rozpoczął zajęcia sportowe dla dzieci roczniki od 2010 do 2014

Do Projektu zgłosiło się ponad 20 dzieci z roczników 2010 do 2014. Stworzono więc listę rezerwową i wszystkie dzieci biorą udział w treningach. Zajęcia odbywają na boisku sportowym przy ulicy Kościuszki 38a. Szkolenie prowadzi trener Krzysztof Łukaszczyk w asyście trenera Piotra Lenarta.

Poprzez szkolenie dzieci są przygotowywane do reprezentacji Gminy Biały Dunajec w różnego rodzaju rozgrywkach i tym samym jej promocji.

Realizując szkolenie tych roczników polepszamy ofertę spędzania wolnego czasu poprzez zajęcia sportowe, rekreacyjne i ekologiczne. Pierwszy trening w prywatnych ubraniach a już następne w strojach, zakupionych z Projektu.

W treningach biorą udział zarówno chłopcy jak i dziewczynki.

Dzieci są dumne z udziału w zajęciach sportowych i w dniu treningu już od powrotu ze szkoły (około południa) ubierają strój piłkarski, pakują korki do plecaczków i dopytują: „O której zacznie się trening?”

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Zajęcia sportowe dla dzieci roczniki 2010 – 2014”   i jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej

 

 

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja pt. „Zajęcia sportowe dla dzieci roczniki 2010 – 2014”   jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Cel operacji: “ Wzrost aktywności fizycznej dzieci od najmłodszych lat, zwiększenie możliwości ich rozwoju I propagowanie zdrowego stylu życia poprzez organizację wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w miejscowości Biały Dunajec”

Przewidywane wyniki operacji: 2 szkolenia (dzieci roczniki 2010-2011 i 2012-2013-2014, przeszkolenie 20 osób.

Poniżej galeria zdjęć z pierwszych treningów:

Tekst i zdjęcia: Józefa Kolbrecka i Halina Stoch

 

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 571
 

marca

30

poniedziałek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.