Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj78
Wczoraj140
W tym tygodniu218
W tym miesiącu1805
Ogółem308623
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

XVI DUNAJECKIE GRANIE już 14 lipca 2019 roku.

 

Wielkimi krokami zbliża się MEMORIAŁ IM. STANISŁAWA TREBUNI „TUTKI” - XVI Dunajeckie Granie. Może nie będzie już tak paradnie jak w zeszłym roku ale na pewno będzie ciekawie. Z piłkarskiego punktu widzenia możemy zdradzić, że turniej będzie podzielony na dwie części, od godziny 11.00 swoje mecze rozgrywać będą dzieci tj. roczniki 2010 i młodsi, gdzie wystąpią: Biali Biały Dunajec, LKS Szaflary, Zawrat Bukowina Tatrzańska, ZKP Asy Zakopane i dziewczyny z rocznika 2009 z Akademi Piłkarskiej Szaflary.

A po tym turnieju ok. godz 14.30 swoje mecze będą rozgrywać seniorzy, na te chwilę potwierdziły udział drużyny: Biali Biały Dunajec, LKS Szaflary i Przełęcz Łopuszna, czekamy jeszcze na potwierdzenie drużyny Old Boys Poroniec Poronin, ale znając życie i tak będą jak co roku.

 Drużyny będą grały o puchar Starosty Tatrzańskiego Piotra Bąka, puchar Przewodniczącego Okręgowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Nowym Sączu i Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS na powiat nowotarski i tatrzański.

 Ponadto będą puchary i nagrody ufundowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, ponieważ dzieci, biorące udział w turnieju, właśnie podczas tej imprezy świętować będą zakończenie projektu p.n. „Zajęcia sportowe dla dzieci: roczniki 2010-2014”

 Po zakończonych zmaganiach sportowych będziemy się bawić podczas występów następujących zespołów: Zespół BIOŁODUNAJCANIE, Zespół WESELKA z Ukrainy.

 Gwiazdą wieczoru będzie występ „SAMŁELA”. Samłel to Bartłomiej Rzepka, który rapuje w gwarze góralskiej i korzysta z tradycyjnej muzyki podhalańskiej. Piosenka „Bystro Woda” to pierwszy oficjalny singiel w jego karierze.

 

 

 

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja pt. „Zajęcia sportowe dla dzieci roczniki 2010 – 2014”   jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Cel operacji: “ Wzrost aktywności fizycznej dzieci od najmłodszych lat, zwiększenie możliwości ich rozwoju I propagowanie zdrowego stylu życia poprzez organizację wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w miejscowości Biały Dunajec”

Przewidywane wyniki operacji: 2 szkolenia (dzieci roczniki 2010-2011 i 2012-2013-2014, przeszkolenie 20 osób.Tekst: Piotr Lenart i Józefa Kolbrecka
Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1927
 

Znajdź na stronie

maja

28

wtorek

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.