Sylwestrowe Granie 2019

Po raz XIII równo o 12.00 w południe 31 grudnia odbył się mecz na śniegu, w założeniu miał być to turniej jednak drużyny Janosik Sieniawa i juniorzy KS Zakopane zrezygnowały z udziału. Jak co roku naszego zaproszenia nie odrzuciła drużyna Delta Pieniążkowice. Drużyna Białych wystąpiła głównie juniorami i oldboyami. Mecz podzielony był na trzy części po 30minut. Puchar za zwycięstwo otrzymała drużyna Delty Pieniążkowice, która wygrała spotkanie 9-3.

Mecz był finansowany przez Gminną Komisję d.s. Profilaktyki , Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w ramach promocji zdrowego stylu życia oraz przez Okręgowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Nowym Sączu.

Zawodnicy dzielnie pokonywali nierówność śnieżne na boisku sportowym, gra była pełna niespodziewanych zwrotów akcji.

Puchary Przewodniczącej Gminnej Komisji d.s. Profilaktyki wręczał Sylwester Trebunia – syn ś. p. Stanisława Trebuni – Tutki „UJKA”

Tekst: Piotr Lenart i Józefa Kolbrecka

Zdjęcia z archiwum LKS „BIALI” Biały Dunajec