Memoriał im. Stanisława Trebuni Tutki – XVII DUNAJECKIE GRANIE 19 LIPCA 2020 roku (Niedziela)

Dnia 19 lipca 2020 na Stadionie Sportowym im. Stanisława Trebuni – Tutki „UJKA” w ramach XIX Tatrzańskich Wici przy ul. Kościuszki w Białym Dunajcu odbędzie się Memoriał im. Stanisława Trebuni- Tutki - XVII Dunajeckie Granie.

W związku z ograniczeniami, spowodowanymi pandemią koronawirusa, chcąc zmniejszyć do minimum ryzyko zakażenia, tegoroczne DUNAJECKIE GRANIE będzie ograniczone do turnieju piłkarskiego, który został objęty patronatem honorowym Starosty Powiatu Tatrzańskiego Piotra Bąka.

Mecze rozpoczynamy o godz. 14.00

O puchar Starosty będą walczyły następujące drużyny:

1.  LKS DELTA Pieniążkowice (drużyna, z którą graliśmy pierwszy historyczny mecz w 2000 roku)

2.  LKS BIALI Biały Dunajec – seniorzy

3.  OLD BOY’S PORONIEC Poronin

Pozostałe nagrody to: puchar Przewodniczącego Okręgowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Nowym Sączu i puchar Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Nowym Targu.

Serdecznie zapraszamy kibiców, prosząc jednocześnie o zachowanie ostrożności poprzez zapełnienie trybun w maksymalnie 50 procentach przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa, takich jak obowiązkowe maseczki lub utrzymanie dystansu między fanami.

Więcej informacji o tegorocznym cyklu imprez w ramach XIX TARZAŃSKICH WICI:

Tekst: Józefa Kolbrecka