Mamy FIOła na Małopolskę!

FIO Małopolska Lokalnie Południe:

możesz zdobyć mały grant na lokalną inicjatywę!

W ramach programu będzie można składać projekty na działania angażujące lokalną społeczność na rzecz dobra wspólnego oraz na rozwój młodej organizacji pozarządowej - działania związane z przygotowaniem i realizacją zadań strategicznych oraz bieżącą działalnością organizacji, czyli dotacje min. na: doposażenie sprzętowe, oprogramowanie, szkolenia, itd.

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które mają siedzibę i planują realizować działania na terenie gmin i powiatów w południowej części województwa małopolskiego.

Celem konkursu jest wspieranie ludzi i organizacji, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swoich wsi, miast, gmin, osiedli i społeczności je zamieszkujących.

Nabór projektów przewidziano od połowy lipca i potrwa przez 30 dni. Będzie odbywał się on poprzez generator wniosków.

10 lipca br. od godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Zakopanem (ul. Chramcówki 15) zaplanowano spotkanie informacyjno-promocyjne nt. konkursu.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu powinny wypełnić formularz on-line znajdujący się pod poniższym linkiem:

Konkurs FIO Małopolska Lokalnie Południe powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS, Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia, Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych oraz Fundacji Horyzont360.

Konkurs prowadzony jest równolegle w 4 subregionach. W powiecie tatrzańskim konkurs organizuje Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia.