Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj23
Wczoraj41
W tym tygodniu462
W tym miesiącu205
Ogółem286401
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Rozpoczęcie warsztatów wełniarskich w Bibliotece oraz gościnnie w Krempachach

18 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu rozpoczęliśmy warsztaty, polegające na nauce przędzenia wełny i robótek na drutach, które to umiejętności będą potrzebne kandydatkom do tytułu NOŚWARNIYJSYJ GÓROLECKI, którą będziemy wybierać podczas II Ogólnopodhalańskich Wyborów Nośwarniyjsyj Górolecki w Białym Dunajcu w dniu 7 lipca 2013 roku. 

 

Oprócz warsztatów na miejscu, które będą jeszcze miały miejsce w siedzibie Biblioteki w Białym Dunajcu w dniach: 25 luty, 4 marca, 11 marca, 18 marca, 25 marca, 8 kwietnia, 15 kwietnia, 22 kwietnia i 29 kwietnia, będziemy odwiedzać zespoły regionalne Podhala, Spisza, Orawy i spod Gorców, żeby zachęcić dziewczęta do wzięcia udziału w Wyborach Nośwarniyjsyj Górolecki i przybliżyć im konkurencje, do których mogą się przygotować, biorąc udział w naszych warsztatach wełniarskich.

Przypominamy, że warsztaty te są elementem Małego Projektu p.n. „Organizacja I i II Wyborów Nośwarniyjsyj Górolecki oraz warsztatów wełniarskich w Białym Dunajcu” w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 złożonego przez Związek Podhalan Oddział w Białym Dunajcu. Biblioteka jest partnerem tego Projektu.

Poniżej fotorelacja z pierwszych warsztatów w Białym Dunajcu oraz kolejnych na wyjeździe u gościnnych zespolanów „ZIELONEGO JAWORA”  w Krempachach.

 

Zdjęcia: Józefa Kolbrecka

 

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3897
 

Znajdź na stronie

czerwca

4

niedziela

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2023 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.