Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj19
Wczoraj61
W tym tygodniu283
W tym miesiącu201
Ogółem234468
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
PEACEPAINTING – PODSUMOWANIE
środa, 15 czerwca 2016

Podsumowanie polsko – norweskiego projektu „Edukacja kulturowa społeczności Małopolski poprzez cykl warsztatów artystycznych PEACEPAINTING w Polsce i w Norwegii” w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

W dniu 14 czerwca 2016 r. w naszej Bibliotece spotkali się uczniowie szkół zaprzyjaźnionych w ramach Koalicji na Rzecz Rozwoju Gminnej Biblioteki. Przypominamy, że projekt trwał od 31 marca 2014 roku do 8 kwietnia 2016 roku. 

 
Uroczystość zakończenia projektu Peacepainting
środa, 27 kwietnia 2016

W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie w dniu 08.04.2016 r. odbyła się uroczystość zakończenia projektu realizowanego od lutego 2014 r. finansowanego z funduszy norweskich pn. „Edukacja kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych - Peacepainting w Polsce i w Norwegii”. 
 
Wspomnienia z Norwegii w ramach projektu Peacepainting
środa, 27 kwietnia 2016

W dniach 28.03-05.04.2016 r. bibliotekarze i opiekunowie z Białego Dunajca wraz z pozostałymi uczestnikami biorącymi udział w projekcie „Edukacja kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych Peacepainting” wzięła udział w wyjeździe do Norwegii.
 
PEACEPAINTING - wyjazd do Norwegii
wtorek, 22 marca 2016

Dobiega końca projekt „Edukacja Kulturowa Społeczności Małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i Norwegii” realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Proszowicach.

 
Warsztaty w Koszycach
piątek, 18 grudnia 2015

 

W dniu 14.grudnia 2015 uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gliczarowie Górnym i w Sierockiem wraz ze swoimi opiekunami , mieli zaszczyt gościć w Koszycach (powiat Proszowice) w ramach projektu PN. „Edukacja kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – Peacepainting w Polsce i w Norwegii”.

 

 
Wyjazd do Koszyc. PEACEPAINTING
wtorek, 08 grudnia 2015

 

 Przed nami kolejne, ostatnie już w tym roku warsztaty malarskie w ramach projektu PEACEPAINTING.

Tym razem młodzież z Białego Dunajca pojedzie do Koszyc w powiecie proszowickim. Przed  nami  oprócz warsztatów    malarskich: wykład pt. "Wielokulturowość w sztuce", zwiedzanie  Muzeum oraz spotkanie z kulturą i tańcami żydowskimi.

 

 
Projekt "Kolorowe miasto, kolorowe życie"
środa, 07 października 2015

W dniu  01.10.2015r. w naszej Gminie Biały Dunajec zorganizowane były warsztaty pt. „Kolorowe miasto, kolorowe życie”. Na terenie Szkoły Podstawowej im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym i ZSPiG im. Andrzeja Skupnia-Florka w Gliczarowie Górnym, na boisku szkolnym i placu zabaw, uczniowie klas 0-I-II-III ochoczo zabrali się do pracy z kolorową kredą.

 
Projekt "Kolorowe miasto, kolorowe życie"
piątek, 25 września 2015

 

Przed nami kolejne warsztaty organizowane w ramach projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i w Norwegii”. Tym razem organizujemy warsztaty pod tytułem "Kolorowe miasto, kolorowe życie".

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

grudnia

4

piątek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.